OPEL İNSİGNİA

KUSURSUZ ALMAN YORUMU: INSIGNIA. ÜSTÜN VERİMLİLİK, SPORTİF GÖRÜNÜM, YENİLİKÇİ INTELLILUX LED® PIXEL FAR SEÇENEĞİYLE KARŞINIZDA.

ÇARPICI GÖRÜNÜŞ VE ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER.

INTELLILUX LED® PIXEL FARLAR

Opel'in yeni aydınlatma teknolojisi IntelliLux LED® Pixel farlar, 168 far bölmesinden oluşarak gecenizi kusursuz aydınlatır. Karşıdan gelen sürücülerin gözlerini almadan gece yolculuklarını keyfe dönüştürür.

YAYA TANIMA ÖZELLİĞİYLE AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ

Insignia, aracın ön tarafında bir yaya, araç ya da nesne tespit ettiğinde aracı yavaşlatır ya da fren yaparak güvenliğinizi sağlar.

ARKA ÇAPRAZ UYARI SİSTEMİ

Arka Çapraz Uyarı Sistemi1, bir park noktasından veya garajınızdan geri geri çıkarken Insignia'nızın arkasında hareket eden nesneleri algılar ve sizi uyarır.
110 km/saate kadar aktif, 36 km/saate kadar giden arka çapraz trafiği algılar.

TRAFİK İŞARET TESPİT SİSTEMİ

En yeni nesil Trafik İşaret Tespit Sistemi, hız sınırlarını ve diğer trafik işaretlerini algılayarak sürücü bilgi ekranı veya Head-Up Display ekranına yansıtır.

TAKİP MESAFESİ GÖSTERGESİ

Takip Mesafesi Göstergesi1, size rahat bir sürüş deneyimi sağlar. Otomatik olarak öndeki aracın hızını algılayarak olması gereken mesafeyi bildirir.
1 Opel sürücü asistanı sistemlerinin amacı, sistem sınırları çerçevesinde sürücüyü desteklemektir. Sorumluluk sürücüye aittir.

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE ŞERİT İHLALİ UYARI SİSTEMİ

Şerit Koruma Özelliği İle Şerit İhlali Uyarı Sistemi, şeritlerin sinyal verilmeden değiştirilmesi durumunda sürücüyü uyarır ve hafif bir direksiyon müdahelesi ile aracı şeritte tutmaya yardımcı olur.
Otomatik uzun far asistanı, otomatik far yükseklik ayarı ve viraj aydınlatmaları ile gözünüzü yoldan ayırmadan tüm dikkatinizi sürüşe vermeniz mümkün.

BAŞTAN SONA PRESTİJ

Insignia sportif, lüks ve elegant dış tasarımına ek olarak LED ön ve arka farları sayesinde tüm bakışları üzerinde topluyor.

JANTLAR

Insignia'nın göz alıcı 17" ve 20" arası değişen alaşımlı jantlarıyla duruşuna güç kat.

KUSURSUZ ALMAN YORUMU, INSIGNIA.