YENİ CROSSLAND

Hayat Kadar Güzel! Yeni Crossland yenilenen tasarımı, orijinal Opel vizörü ve çok yönlü pratik özellikleri ile günlük hayattaki yeni yol arkadaşınız.

ÇARPICI GÖRÜNÜŞ VE ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER.

Dış Tasarım

Yeni Crossland'in cesur ve yenilikçi tasarımı, yoğun günlük yaşamınıza renk katmaya her zaman hazır.

İç Tasarım

Geniş ve pratik sürücü kokpiti, Alcantara koltuklar, kaliteli malzemeler ve yüksek oturma pozisyonu ile birinci sınıf konforun keyfini çıkarın.

Arka Tasarım

Yeni Crossland, arka tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kanat tasarımlı koyu renkli LED arka stoplar, stoplar arasında bulunan siyah şerit1 ve yenilenen yazı tipi ile daha geniş ve güçlü bir görünüm.

Yenilenen Jant Tasarımı

16'' ve 17'' jant seçenekleri ile daha güçlü bir görünüme sahip olun. Jantlardaki elmas kesim detaylar, Yeni Crossland'in gövdesindeki krom detaylarla mükemmel bir uyum sağlar.

Panoramik cam tavan & Çift Renk Tavan

Yeni Crossland’in yenilikçi dış tasarımını biraz daha heyecan verici kılmak için Elmas Siyah ya da Alp Beyaz renk tavan seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Tercihiniz gök yüzünü seyretmek ise Panoramik Cam Tavan seçeneği tam size göre.

AFL Led Farlar

Yeni Crossland'ın sürüşe duyarlı AFL Full LED farları, her koşulda görüşünüzü büyük ölçüde artırır ve güvenli bir sürüş sağlar.

Otomatik uzun far asistanı, otomatik far yükseklik ayarı ve viraj aydınlatmaları ile gözünüzü yoldan ayırmadan tüm dikkatinizi sürüşe vermeniz mümkün.

180° PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Yeni Crossland'in panoramik geri görüş kamerası yüksek çözünürlüklü ve 180 derecelik bir görüş açısı sağlar. Böylece geri manevralarınızı rahat bir biçimde yapabilir ve olası engellerden kaçınabilirsiniz.

Aktif Acil Frenleme Sistemi

Aktif acil frenleme sistemi düzenli olarak yayaları ve gözden kaçırabileceğiniz araçları algılar. Olası bir çarpışma durumunda sizi uyarır ve bir aksiyon alınmazsa otomatik olarak fren yapar1.

YENİ CROSSLAND, HAYAT KADAR GÜZEL.