YENİ MOKKA-E

NORMALİ UNUT, ARTIK MOKKA VAR!

ÇARPICI GÖRÜNÜŞ VE ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER.

SAFLIK VE MÜKEMMEL ORANLAR

Yeni Mokka-e çığır açan tasarımıyla geleceğin Opel’ine ışık tutuyor. Yeni Opel Mokka-e özgün tasarımı, SUV silüeti, güçlü kimliği ve kavisli çizgileriyle her yolculukta güven verir. Mokka-e kalabakların arasında özel hissetmeni sağlayan ve tarzını tamamlayan bir tasarım sunar.

FARKLI OLMAYA CESARET ET

Mokka-e ile modern Alman tasarımında yepyeni bir yön keşfet. Öne çıkan iç mekan tasarımıyla dijital detoksu merkeze alan Mokka-e, sürüş deneyimini bambaşka bir seviyede hissetmeni sağlar. Tarzını tamamlayacak benzersiz kumaşlar, dekorlar ve tavan döşemeleriyle ruhunu daha çok yansıtır.

HER AÇIDAN CESUR

Hangi açıdan bakarsan bak, Yeni Mokka-e’de cüretkâr bir tasarım ve geleceğe ışık tutan bir duruş bulacaksın. Opel imzalı yeni vizör tasarımından LED arka stop farlarına kadar uzanan estetiğiyle Mokka-e’de keşfedilecek daha çok şey var.

CESUR JANT TASARIMLARI

Yeni Mokka-e, sıra dışı ve benzersiz tasarımıyla hayatına girmeye hazır. 18” cesur ve dikkat çeken jantlarıyla öne çıkan yeni Mokka ile dikkat çekiciliğini bir sonraki seviyeye taşı.

LED® MATRIX FARLAR

IntelliLux LED® Matrix Farlar, farklı aydınlatma modları ile her durumda mükemmel görüş sunar. Uzun far asistanı sayesinde diğer sürücüleri rahatsız etmeden en iyi şekilde aydınlatma sağlar.

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 - 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda yeni Mokka-e’ni tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir.

AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ

Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle yeni Mokka-e kaza riskinin en aza inmesini sağlar.

GELİŞMİŞ PARK PİLOTU

Mükemmel bir park yeni Mokka-e ile hiç olmadığı kadar kolay. Gelişmiş park pilotu boş yerleri belirler ve Mokka-e’yi kendi kendine park eder. Ayrıca bu sistem park alanlarından direksiyona dokunmadan çıkmanı da sağlar.

YENİ MOKKA-E

CESUR VE YEPYENİ. ÜSTELİK TAMAMEN ELEKTRİKLİ!