YENİ ZAFİRA LİFE

İŞİ ALMANLARA BIRAKIN! Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla Yeni Zafira Life, hem şirketiniz hem de aileniz için ideal bir seçim.

ESNEK VE ÇOK YÖNLÜ ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN.

9 KOLTUĞA KADAR GENİŞLETİN

Yeni Zafira Life, genişleyebilen esnek koltuk kapasitesiyle sınıfında yeni standartlar belirliyor.

SÜRGÜLÜ OTOMATİK KAPILAR

Elektrikli ve sürgülü kapılar, aracın her iki yanında geniş bir açıklık oluşturarak yolcuların girip çıkmalarını güvenli ve kolay hale getirir.

ANATARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA

Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile anahtarlara hiç dokunmadan aracınıza girin ve start&stop düğmesine basarak kolayca çalıştırın.

KOMPAKT DIŞ GÖRÜNÜŞ

Yeni Zafira Life kompakt dış boyutları sayesinde geniş ve esnek bir iç mekan sunar. 1.9 metrelik yüksekliği alçak tavanlı kapalı otoparklarda bile rahatça hareket etmenizi sağlar

GÜVENLİK VE HAVA YASTIKLARI

Sürücü ve yolcu ön hava yastıklarına ek olarak, her üç sıradaki yolcular için tasarlanan yan veya perde hava yastıklarıyla Yeni Zafira Life, güvenliğinizi sizin kadar ciddiye alır.

XENON FARLAR

LED gündüz farları ve XENON uzun hüzmeli farlar, keskin hatları ve dinamik duruşuyla aracın ön tasarımını tamamlar. Her koşulda ek görüş alanı sunarak güvenliğinizi artırır.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Çok işlevli ön ve arka kameralar trafik işareti tanıma sistemi veya sürücü yorgunluk uyarı sistemi gibi güvenlik sistemilerine ek olarak 180° Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi konfor özelliklerini sunar.

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ

Yeni Zafira Life'da sunulan şerit uyarı sistemleri, aracınızın şeritten ayrılmaması için sesli ve görsel uyarılarda bulunur, günlük yolculuklarınız sırasında sizi güvende tutar.

YENİ ZAFİRA İLE TANIŞIN

HER AN EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN.