YENİ GRANDLAND

Cesur ve yalın tasarımı, ikonik Opel Vizörü, tümüyle dijital Pure Panel kokpiti ve yenilikçi teknolojileri ile yeni Grandland’de sıradan hiçbir şeye yer yok. Üstelik gece görüş sistemi, IntelliLux LED® Pixel Farlar, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle bambaşka bir sürüş deneyimi yaşayın.

ÇARPICI GÖRÜNÜŞ VE ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER.

Yalın ve Cesur

YALIN VE CESUR
Yeni Grandland ile sıradanın devri bitti. Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesi, yeni Grandland’i benzersiz bir SUV’a dönüştürdü. Yeni Grandland, ikonik Opel Vizörü, çarpıcı ve sportif tasarımı ve keskin Alman hatlarıyla sıradan bir SUV’un çok ötesinde.

Yenilikçi ve Davetkar

YENİLİKÇİ VE DAVETKAR
Yeni Grandland’in dijital detoks sunan Pure Panel kokpiti seni bekliyor. Sürüş deneyiminin bu yeniden tasarımı, onu herkesten benzersiz şekilde ayrıştırıyor. Yeni Grandland’in yepyeni iç mekân deneyiminde ihtiyacın olan tüm özellikler var, karmaşa ve dikkat dağıtıcı öğeler yok!

Dikkat Çeken Detaylar

DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR
Yeni Grandland’de sıradan hiçbir şeye yer yok. Cesur ve yalın Opel ailesinin en yeni üyesindeki her şey, en ince ayrıntısına kadar özenle düşünüldü. Mesela 17”, 18” ve 19” seçeneklerle sunulan hafif alaşımlı jantların sportif ve çarpıcı hatları ne kadar etkileyici değil mi?

Doğuştan Dikkat Çekici

DOĞUŞTAN DİKKAT ÇEKİCİ
Her yolculuğunda bakışları üzerine toplayan yeni Grandland’in çift renk gövde ve tavan bileşimlerini keşfederken sıra dışı olmanın keyfini çıkar.

Bir İsimden Fazlası

BİR İSİMDEN FAZLASI
Yeni Grandland’in yenilenen imzası, Opel’in saf ve yalın yeni dünyasını yansıtıyor. Yeni Grandland, sürüş deneyiminde yepyeni bir çağ başlatmaya hazır.

Gelecekle Tanışın

GELECEKLE TANIŞIN
Yeni Grandland, her açıdan etkileyici tasarımıyla diğerleri arasından sıyrılıyor. Üstelik yeni Grandland; cesur tasarım detayları, geleceğe dönük özellikler ve bunları güvenle gerçekleştirecek yenilikçi teknolojilerle zenginleştirildi. İkonik Opel Vizörü’nden LED arka farlarına kadar yeni Grandland’de keşfedilmeyi bekleyen çok şey var.

Ergonomik AGR Koltuklar

ERGONOMİK AGR KOLTUKLAR
Ergonomik ön koltuklar, sürücü ve ön koltuktaki yolcunun sırt ağrılarını önler, sürüş konforunu artırır.

Elektrikli Bagaj Kapağı

ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI
Hareket sensörlü, otomatik açılır elektrikli bagaj kapağını, arka tamponun altına ayağınızı uzatarak veya düğmeye basarak hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

YENİ GRANDLAND’DE SIRADAN HİÇBİR ŞEYE YER YOK