OPEL COMBO LİFE

Binek otomobilin teknoloji, güç ve konforu, ticari araç genişliği ve ferahlığı ile birleşti. Ödüllü Combo Life, gerek iş hayatınızda, gerek özel seyahatlerinizde tüm ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak çok yönlü ve çarpıcı bir tercih.

ESNEK VE ÇOK YÖNLÜ ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN.

ESNEK OTURMA ALANI

Combo Life'da her şey esneklikten ibaret. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, arka sıradaki 3 koltuğu rahatça katlayabilirsiniz.

YÜKLEME ALANI

1.355 litrelik1 bagaj hacmi, size sınırsız pratiklik sağlar. Tek yapmanız gereken, içine sığacak kadar eşya bulmak.

KATLANABİLİR ARKA KOLTUK

40/60 katlanabilir koltuklar veya 35/30/35 oranında bireysel katlanabilir koltuklar, tercih sizin. Ailenizin küçük üyelerinin güvenlik ve konforu için ise ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme düzeneği standart.

SAKLAMA ALANI

186 litre'ye varan saklama alanlarıyla, Combo Life'da her ihtiyacınız için bir saklama çözümü var.

KAPILAR VE BAGAJ

Her iki yanda da bulunan camları tam açılabilen sürgülü kapı giriş çıkışlarınızı kolaylaştırıyor.
Camı açılabilen bagaj kapısı1 ile bagaja ulaşmak çok hızlı ve kolay.

DIŞ TASARIM

Gerçek bir Opel tasarımı. Combo Life, şıklığı, kendine güvenen görüntüsü, yüksek kalitesi ve akıllı yenilikleriyle dikkat çekiyor.

İÇ TASARIM

Yükseltilmiş oturma pozisyonu, sezgisel kontroller ve geniş bir alan. Combo Life'ın iç mekanı, akıllı bağlantı teknolojileri ve pratik özellikleri bir araya getiriyor.

Combo Life'da hem dayanıklı hem de kaliteli malzemeler ile binek konforunu ticari sağlamlığı ile birlikte yaşayın. Sürücü ergonomisine odaklanarak tasarlanan kullanışlı iç mekan, kapı içlerinde ve ön konsolda geniş saklama alanları, sürüş esnasında kolay erişilebilen 8’’ dokunmatik ekran ve çok daha fazlası.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

180° geniş açılı panoramik geri görüş kamerası1 aracın çevresini 8" dokumatik ekrana2 yansıtır. Ekrandaki rehber çizgiler ve kuş bakışı görünüm yardımıyla geri manevralarınızı rahat bir biçimde yapabilirsiniz.

YENİLİKLERLE GELEN FERAHLIK VE KONFOR.

HAYATI DOLU DOLU YAŞAYIN.